evoai
Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimde Vizyonumuz "Özveri"

Evo Online ev ortamında interaktif ve online olarak birebir özel ders ve koçluk hizmeti sağlayan bir eğitim platformudur. Evo online sayesinde öğrenciler yenilikçi sisteme ayak uydurarak içlerindeki potansiyeli dışarı çıkarma fırsatı ediniyor.

Her çocuğa özel hazırlanan eğitim planı dahilinde online özel ders seçeneklerimizden yararlanmanız mümkün. Üstelik çocukların Evo Online da tamamen bilgisayar ortamında eğitim görmelerinin yanında, kendilerini dijital bir sınıfta hissetmeleri de kaçınılmaz olacak.

Evo Online sizleri de çocuğunuzun gelişimi hakkında daima haberdar eden bir platform. Dolayısıyla ders çalışmayı eğlenceli hale getirerek çocuğun gelişmesi yönünde de eğitim stratejileri geliştiriyor.

Evo Eğitim ve Öğretim, öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak ve geleneksel özel derslerin yerini almak için tasarlanmış yenilikçi bir online eğitim platformudur. Evo Eğitim ve Öğretim olarak, öğrencilerin gelecekteki başarılarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Haydi Öyleyse! Siz de çocuğunuzun nitelikli ve kaliteli bir eğitim görmesi taraftarıysanız bir an önce bizimle iletişime geçin!

Nerede ne zaman eğitim alacağım? Zamanımı planlayabilecek miyim? Gibi endişelere kapılma dönemi son buluyor. Çünkü Evo Online sayesinde zaman ve mekan sıkıntısı olmadan eğitim görme fırsatı ayağınıza geliyor. Çocuğunuzun sadece sizin belirlediğiniz saat ve mekanlarda dilediği gibi eğitimini tamamlayarak gelişme kaydetmesi son derece kolay. Bu sayede yaz tatillerinde öğrenciler yaz tatillerinde bile öğrendiklerinden geri kalmadığı gibi, bir sonraki döneme daha kapsamlı hazırlanma şansı yakalayabiliyor. Bunun yanında çocuğunuzun Evo Online sayesinde tekrar yapabilme imkanı da mevcut. Almış olduğu online dersleri kaydedebilir ve dilediği zaman yeniden izleyebiliyor. Üstelik her öğrenci kendisine uygun öğretmenle ders alabiliyor.

Her öğrenci kendisine uygun öğretmenden ders alabiliyor. Ayrıca öğrencilere eğitim öncesi eksikliklerini görebileceği bir seviye tespit sınavı uygulanıyor ve her sınıfa özel konu tarama denemesi belli periyotlar ile uygulanıyor. Böylece eğitimi aldığı hoca da öğrencinin ihtiyacına göre bir program düzenliyor. Eğitim sürecinde ailenin öğretmenin ve eğitim uzmanının olduğu bir WhatsApp grubu kurularak çocuğunuzun gelişimini takip etmeniz sağlanıyor. Her hafta branş öğretmeni tarafından dersler hakkında bilgilendirme yapılıyor. Öğrencilerle haftanın bazı günleri study with me (benimle birlikte çalış) etkinlikleri yapılıp, ayrıca isteyen öğrencilerimize eğitim koçluğu imkanı sunuyoruz.Eğer sizin için çocuğunuzun alacağı eğitim kalitesi birinci sırada geliyorsa, Evo Eğitim tamda size göre. Hemen ücretsiz deneme dersiniz ile yerinizi ayırtın!

Matematik, Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere tüm alanlarda eğitim destekleri sunuyoruz. Ayrıca, üniversite dersleri için sunduğumuz tekliflerimizi de gün geçtikçe genişletmekteyiz. Eğer aradığınız bir ders konusunu bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Online canlı derslerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Ulaşıma harcanan zaman ve para ortadan kalkar. Ayrıca, kayıt özelliği sayesinde dersler istenilen zaman tekrar izlenebilir. Öğretmenlerin çeşitliliği ise kısa sürede randevu almayı ve gerektiğinde öğretmen değiştirmeyi mümkün kılar.

Fiyatlarımız, üyelik modeline bağlı olarak değişmektedir ve genellikle 250₺ ile 329₺ arasında yer almaktadır. Amacımız, her bütçeye uygun en mükemmel modeli bulabilmektir!

  • Shape Images