evoai
Evoeğitimde eğitim verenler !

Öğretmenlerimizi YakındanTanıyın

🟣 Online eğitim platformumuzda her biri alanında uzman ve donanımlı öğretmenlerimizle çalışmanın keyfini yaşayacaksınız. Eğitmenlerimizi seçerken en yüksek standart ve kaliteyi sağlamak adına titiz bir süreç yürütüyoruz.


🟣 Eğitmenlerimizin adli sicil kaydını dikkatle inceliyoruz çünkü güvenli bir eğitim ortamı bizim önceliğimizdir. Ayrıca her öğretmenimizden detaylı bir CV talep ediyoruz böylece onların akademik geçmişlerini ve uzmanlık alanlarını daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Uzmanlıklarını ve Yeteneklerini Keşfedin

🟣 Öğretmenlerimizi seçerken mükemmeli hedefliyoruz. Öğretmenlerimiz, süre sınırlı sınavlarla seçilirler ve sınavı geçmeleri için %80 ve üstü bir başarı oranına sahip olmaları gerekmektedir.

🟣 Bu sınavlar öğretmenlerimizin teknik bilgi, pedagojik yaklaşım ve ders materyalleri konusundaki yeteneklerini ölçmek için tasarlanmıştır.


🟣 Ayrıca yüksek lisans derecesine sahip olan ve tezli ya da tezsiz olarak Türkiye derecesi elde etmiş öğretmenlerimizle çalışıyoruz. Onların kapsamlı akademik bilgileri ve kitap, dergi yazarlığı, size en güncel bilgiyi ve derinlikli bir öğrenme deneyimini sunar.


🟣 Öğretmenlerimizin ders anlatırken kullandığı dokümanlar ve faydalandıkları kaynaklar size en kaliteli ders materyallerini sunacak şekilde seçilir.


🟣 Ayrıca, online dersler için gerekli teknolojik ve pedagojik bilgiye sahip olan öğretmenlerimiz size etkileşim içinde, verimli bir eğitim deneyimi sunarlar.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa.

  • Industry Expert Instructor
  • Up-to-Date Course Content

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exer.

  • Online Remote Learning
  • Lifetime Access For Learning
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Sizden Gelenler

Veli & Öğrenci Değerlendirmeleri

Yüzlerce öğrencimize başırı yolunca ışık yakmaya devam ediyoruz. Bu yolculuğumuzda değerli öğrencilerimiz ve velilerimizin görüşlerini önemsiyoruz.

Testimonial

"Çocuğum bu platformda öğrenmeyi seviyor! Hem eğitici hem de eğlenceli içerikler sunuyorlar. Öğretmenler sürekli iletişimde ve gelişimini yakından takip ediyorlar. Harika bir eğitim deneyimi!""

Ayşe A.
Veli
Testimonial

"Online eğitim konusunda EVO dışında başka hiçbir platform bu kadar kapsamlı değil. Çocuğum için en iyi eğitim deneyimini sunuyorlar. Özellikle canlı dersler ve interaktif materyaller benim için büyük bir artı."

Mehmet B.
Veli
Testimonial

"Bu platform sayesinde çocuğum okulu daha çok sevmeye başladı. Dersler hem ilgi çekici hem de öğretici. Velilere düzenli raporlar göndermeleri harika bir özellik. Teşekkürler EVO EĞİTİM!"

Zeynep C.
Veli
Testimonial

"Eğitimde en iyisi! Çocuğumun gelişimini takip etmek için harika araçlar sunuyorlar. Öğretmenler çok uzman ve yardımsever. Kesinlikle tavsiye ederim."

Ahmet D.
Veli
Testimonial

"Online eğitim platformu seçerken çok titiz davrandık ve bu markayı tercih etmekten mutluyuz. Çocuğum EVO EĞİTİM sayesinde hem öğreniyor hem de eğleniyor. Hem akademik hem de sosyal becerilerini geliştiriyor."

Elif E.
Öğrenci
Testimonial

"Özellikle pandemi döneminde çocuğumun eğitimine katkı sağladılar. Hem güvenli hem de etkili bir öğrenme ortamı sunuyorlar. Her velinin kullanmasını tavsiye ederim."

Mustafa F.
Veli
Testimonial

"Online eğitim platformu, çocuğumun öğrenme sürecini evimizin konforunda ve güvende yapmasına olanak tanıdı. Öğretmenlerin ilgisi ve öğretim kalitesi harika! Tebrikler EVO”

Fatma G.
Veli
Testimonial

"Bu marka, çocuğumun öğrenme yolculuğunu desteklemek için en iyi kaynaklara sahip. Ders içeriği çeşitliliği ve esnek programları, ailemiz için gerçek bir kurtarıcı oldu."

Emre H.
Veli
Testimonial

"Online eğitim markası, çocuğumun öğrenme deneyimini kişiselleştirmeme yardımcı oldu. İhtiyacı olan alanlarda derinlemesine çalışma fırsatı buluyor ve öğretmenlerinden bireysel destek alabiliyor."

Nesrin İ.
Veli
Testimonial

"Evo Eğitimi tercih etmemizin en büyük sebebi , arkasındaki eğitim kadrosunun gücü ve kurucularının da çok tecrübeli iki öğretmen olması.Çünkü eğitimi verebilecek en iyi kişiler yine egitimcilerdir."

Osman T.
Veli
Testimonial

"Evo Eğitimin kıymetli kurucu ve eğitmenleri, çok kısa bir sürede online eğitimden bu kadar verim alacağımızı asla tahmin edemezdik.Başta biraz önyargılıydık ama sistem o kadar güzel oluşturulmuş ve öğretmenler o kadar iyi seçilmiş ki daha önce yüzyüze aldigimiz derslerden bu kadar verim alamamıştık.Binlerce kez teşekkürler."

Sevim H.
Veli
Testimonial

"Bu platform, çocuğumun öğrenme sürecini ilgi çekici ve etkili bir şekilde sürdürmesine yardımcı oldu. İnteraktif ders materyalleri ve öğrenci topluluğu, onun için büyük bir motivasyon kaynağı."

Can K.
Veli
Testimonial

"Platform, çocuğumuzun öğrenme sürecini daha organize ve yönetilebilir hale getiriyor. Ebeveynler için günlük raporlar, ilerlemeyi takip etmemizi kolaylaştırıyor."

Gökhan Ö.
Veli
Testimonial

"Bu online eğitim markası, çocuğumun öğrenme yolculuğunu daha erişilebilir hale getirdi. Özellikle öğretmenlerin kişisel geri bildirimleri ve rehberliği, onun gelişimini hızlandırdı."

Ali N.
Veli
Testimonial

"Online eğitim platformu, çocuğumuzun öğrenme sürecini eğlenceli hâle getiriyor. Sanal sınıf atmosferi gerçek sınıfa çok benziyor ve bu da çocuğumuzun motivasyonunu artırıyor."

Yasemin S.
Veli
Testimonial

“EVO online eğitim, çocuğumun öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir yapı sunuyor. İstediği zaman derslere katılabilir ve öğrenme hızını kendisi belirleyebilir. Bu nedenle tercihimiz oldu, mutluyuz."

Serkan T.
Veli